کمپین روز زمین، "هوای زمینو داشته باشیم "

پین تپ همزمان با تعطیلات سال نو، مسابقه سرگرم کننده‌ای را برگزار می‌کند
این مسابقه، شامل هر فعالیتی قابل ارائه در فضای مجازی و بصورت الکترونیک حول و حوش زمین پاک، محیط زیست، صرفه‌جویی انرژی و یا شخصیت آشا می باشد که نظر بازدیدکنندگان را جلب نماید، از نقاشی، کاردستی، داستان نویسی، عکاسی، انیمیشن و فیلم کوتاه گرفته تا هر اثری که در فضای مجازی امکان ارائه داشته باشد.
مسابقه از دو بخش اصلی تشکیل شده است : در مرحله  نخست ارائه فعالیتهای فوق در سایت و در مرحله بعد، کسب امتیاز از طریق مواردی که در ادامه ذکر می گردد.

چگونه در مسابقه شرکت و کسب  امتیاز کنیم؟

برای  ارائه فعالیتهای هنری خود ، ابتدا اپلیکیشن پین تپ را نصب نموده  وثبت نام کنید تا کد کاربری و کلمه عبور برای شما ایجاد شود. سپس با ورود به صفحه کمپین، پس از وارد کردن اطلاعات کلی، اثر خود را ارسال نمایید.

  • بعد از انتشار اثر شما در سایت پین تپ و تکمیل مرحله اول اطلاعات، 5000 امتیاز(معادل 5000 لایک) به شما تعلق می گیرد.
  • همچنین به ازای هرمخاطبی که در بخش نظرسنجی، اثر شما را بپسندد، یک امتیاز نیز به شما تعلق میگیرد (می توانید از دوستان و آشنایان برای افزایش آرای مثبت آثارتان کمک بگیرید)
  •  هرشرکت کننده می تواند حداکثر 3 اثر ارسال نماید.
  • بدیهی است که با افزایش تعداد آثارتان، مجموع تعداد نظرات مثبت بر آثار شما بیشتر شده و امتیازاتتان نیز افزایش می باید.
  • توجه داشته باشید یکی از اهداف این کمپین صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان می باشد، شما می توانید با تکمیل اطلاعات مصرف انرژی ساختمان ضمن کسب امتیاز، وضعیت مصرف انرژی ساختمان خود را ارزیابی کنید، تکمیل هر مجموعه از سوالاتی که در مدت زمان برگزاری کمپین درباره اطلاعات انرژی ساختمان بارگذاری می شود، 5000 امتیاز به امتیازهای شما اضافه می کند.
  • علاوه بر سایت و اپلیکیشن پین تپ، حتما از طریق اینستاگرام pintap.ir ما را دنبال کنید، بسیاری از اخبار مسابقه و روشهای دستیابی به امتیاز بیشتر از اینستاگرام اطلاع رسانی می‌گردد.
  •  به 10 نفر از شرکت کنندگان خوش ذوقی  که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند، کارت هدیه دی جی کالا به مبلغ 5.000.000 ریال اهدا می گردد.
  • کمپین تا "روز زمین پاک " ، دوم اردیبهشت ماه 1399 ادامه دارد.
  • امیدواریم که شما هم یکی از 10 برنده خوش ذوق پین تپ باشید!
  • پس هم اکنون با ارسال اثری محیط زیستی، عضوی از کمپین جدید ما باشید  تا همه باهم با فرهنگ سازی در این کمپین، " هوای زمینو داشته باشیم! "
با توجه به اینکه یکی از اهداف طرح صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان است هر نفر می تواند با مشخصات یک ساختمان در مسابقه حضور یابد، به عبارت دیگر در یک مجموعه آپارتمانی که دارای مصرف انرژی مشترک می باشند، فقط اولین شرکت کننده پذیرفته می شود و سایر شرکت کنندگان باید جهت حضور در مسابقه، ساختمان دیگری را معرفی کنند.عدم تکمیل اطلاعات به منزله انصراف از ادامه مسابقه می باشد. عکسها و طرحهایی که توسط خود شخص تولید نشده باشد، قابل پذیرش نیست.
جهت ثبت نام و ورود به کمپین ابتدا اپلیکیشن را نصب کنید

 

حامیان کمپین:

 


Type & Press Enter
Type & Press Enter