پنجره هوشمند

انرژی مصرفی در بخش ساختمان بخش قابل توجهی از کل تقاضای انرژی را شامل می­شود. از این رو بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان­ها در چند دهه اخیر بسیار مورد توجه واقع شده است.

ساختمان سبز

با توجه به افزایش تقاضای انرژی، در چند دهه اخیر فعالیت های گسترده­ ای در زمینه صرفه ­جویی مصرف انرژی آغاز شده است.

پمپ خورشیدی

 

پمپ­ها از جمله تجهیزات پرکاربرد در بخشهای صنعتی، خانگی و کشاورزی می­باشند که با دریافت انرژی از یک منبع خارجی و انتقال آن به سیال، با ایجاد اختلاف فشار باعث انتقال سیال از نقطه­ ای به نقطه دیگر می­شوند.

آبگرمکن خورشیدی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سطح رفاه در جوامع انسانی، میزان انرژی مصرفی روز به روز در حال افزایش می­باشد. به طوری که بیش از 30 درصد از میزان کل انرژی مصرفی در ایران، مربوط به بخش خانگی می­باشد که بخش قابل توجهی از این انرژی نیز در سیکل گرمایشی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. لذا با توجه به کاهش روزافزون منابع سوختهای فسیلی و افزایش قیمت حاملهای انرژی، استفاده از راهکارهای مدیریتی در تأمین بار گرمایشی ساختمان ها، امر ضروری در راستای بهینه سازی انرژی در ساختمان ها و همچنین کاهش هزینه های مربوط به انرژی می ­باشد.

الکتروموتورهای راندمان بالا

الکتروموتورها یکی از پرکاربردترین تجهیزات مورد استفاده در بخش تجاری، صنعتی و خانگی می­باشند که وظیفه تأمین نیروی محرکه تجهیزاتی از قبیل پمپ ها، فن ها، کمپرسورها و .. را دارند. الکتروموتورها سهم قابل توجهی در بهای تمام شده تجهیزات دارند.

Type & Press Enter
Type & Press Enter