نگهداری و تعمیرات سالانه تاسیسات ساختمان (نت انرژی)

افراد در زندگی شهری و شهرهای بزرگ گرفتاری های زیادی دارند. مسئولیت نگهداری و تعمیرات ساختمان ها بر عهده مدیر ساختمان است که علاوه بر گرفتاری های شخصی باید به امور ساختمان نیز بپردازد. در این بین علاوه بر مشکلات مرتبط با شناسایی، اعتماد و استفاده از متخصصین مختلف برای امور ساختمانی، قیمت خدمات ارائه شده همواره مورد بحث ساکنین نیز بوده و گاها مواردی را متوجه مدیر ساختمان می نمایند. بخش تاسیسات بعنوان قلب تپنده ساختمان معمولا موقعی دیده می شود که تامین آب گرم و سرد مصرفی با مشکل مواجه گردد و در سایر ایام سال توجهی به آنها نمی شود. جدا از اینکه نگهداری در سیستم های موتورخانه معنای خاصی نداشته و معمولا در ابتدای هر فصل یک تعمیرکار این فعالیت را انجام می دهد. عملکرد صحیح تجهیزات حرارتی و برودتی باعث اطمینان از تامین گرمایش و سرمایش مورد نیاز ساختمان در فصول گرم و سرد سال می شود. خرابی و اختلال در عملکرد موتورخانه، نشت آب، از کار افتادن پمپ سیرکولاسیون، نداشتن گرمایش مناسب، نداشتن آب گرم و نگرانی همیشگی از هزینه‌های سنگین تعمیرات موتورخانه، همواره در ساختمان‌های دارای موتورخانه مرکزی و بخصوص ساختمان‌های با تاسیسات قدیمی تر وجود دارد. تاسیسات سرمایشی کولر آبی و کولر گازی بصورت مرتب و سالانه نیاز به سرویسکاری قبل و بعد از استفاده داشته و عملکرد مناسب آنها در هزینه‌های انرژی مشهود است. پینتپ با پایش و بازرسی دائمی تاسیسات موتورخانه و همچنین تکمیل چک لیست‌های پیشگیرانه، به نحو موثری از تجهیزات نگهداری نموده و احتمال بروز خرابی را به حداقل می رساند. با پایش مداوم، تجهیزات در معرض خرابی مشخص و قبل از آسیب زدن به سایر قسمت‌های تاسیسات، تعمیر یا تعویض آنها انجام می گیرد.

نت انرژی بصورت قرارداد دائمی و سالانه با مشتری منعقد می شود. مدل کاری شبیه به مدل سرویس سالانه آسانسور است و در آن شخص با پرداخت هزینه کمی، خدمات را در هر زمان در طول سال دریافت می نماید.

نگهداری و تعمیرات و تنظیم دوره‌ای و فصلی موتورخانه و تاسیسات انرژی ساختمان‌ عملکرد آنها را بطور قابل ملاحظه ای بهبود داده و علاوه بر افزایش طول عمر تجهیزات، صرفه‌جویی مشهود در مصرف انرژی (گاز و برق) و آب را نیز به همراه دارد. درآمد حاصل از تعمیرات پیشگیرانه، تنظیمات و سرویسهای دوره ای و صرفه جویی انرژی و آب به مراتب بیشتر از هزینه‌های سالانه پرداختی جهت بازدیدهای دوره ای می باشد.

با انعقاد قرارداد نگهداری و تعمیرات (نت) سالانه موتورخانه گرمایشی و تاسیسات سرمایشی ساختمان، با پرداخت هزینه ای جزیی، موتورخانه و سایر تاسیسات انرژی خود را به سرویس‌کار حرفه‌ای پین‌تپ واگذار کنید. تکنسین‌های ما بصورت دوره‌ای و منظم به تاسیسات ساختمان مراجعه می‌کنند و قبل از خرابی آنها، اقدامات اصلاحی لازم را بعمل می‌آورند، تا ضمن تامین گرمایش و سرمایش مطلوب ساختمان، هزینه‌های سنگین تعویض اجزای اصلی موتورخانه بر ساکنین تحمیل نشود.

ما در پین‌تپ بهترینها را با مناسبترین قیمت و متناسب با درخواست شما پیشنهاد می‌دهیم، نیازی نیست در میان پیشنهاد قیمتهای متفاوت سردرگم شوید. کافیست درخواست خود را ثبت کنید و بقیه را به ما بسپارید. جهت اطمینان قلبی شما، پین‌تپ همیشه در کنار شماست.

نگهداری و تعمیرات سالانه تاسیسات ساختمان (نت انرژی)

شروع قیمت: 150.000 تومان ماهانه
ساختمان 10 واحدی و کمتر شامل ،دیگ آب گرم ،پمپ های انتقال آب ،مخزن آب گرم ،تابلوهای برق کولرهای آبی
 • خدمات شامل
 • بازدید ماهانه
 • تنظیم منظم مشعل
 • سرویس رایگان سالانه کولر های آبی
 • روشن کردن دیگ آبگرم در فصل زمستان
 • اسید شویی منبع کویل دار در صورت نیاز
 • کشیک روزهای تعطیل
 • پاسخگویی 24 ساعته
 • شناسنامه دار کردن کلیه قطعات
 • مستند کردن همه فرایند های تعمیرات و نگهداری با استاندارد های علمی
 • ارائه گزارشات عملکردی از روند قبوض و راهکارهای صرفه جویی انرژی
با افزایش تعداد واحدها و ظرفیت تجهیزات، تغییراتی در مبالغ اجرای کار اعمال می‌گردد
Type & Press Enter
Type & Press Enter