آمار
  • تعداد کالا: 16
  • بازدید امروز: 5308
  • بازدید دیروز: 8961
  • بازدید کل: 1882940

قوانین کمپین

پین تپ کمپین بهینه‌ سازی مصرف انرژی را با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی برق تابستان 1400 برای ساختمانهای شهر تهران برگزار می نماید. این کمپین با مشارکت دفتر عمران سازمان ملل متحد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طریق پروژه بین‌ المللی بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست در ساختمان، بمنظور حمایت از اقدامات بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانهای شهر تهران برگزار می گردد، متقاضیان شرکت در کمپین ساختمانهای مسکونی و یا ساختمانهای اداری-تجاری خصوصی واقع در شهر تهران می‌باشند. با توجه به اینکه هدف از برگزاری کمپین صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان می باشد، بمنظور تعیین اثربخشی فعالیتهای کمپین، متقاضی حضور در کمپین موارد ذیل را می پذیرد.

  1. هماهنگی جهت بازدید نمایندگان پروژه بین‌ المللی بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست در ساختمان
  2. ارائه تصویر قبوض برق و گاز ساختمان
  3. با توجه به اینکه صرفه جویی در مصرف انرژی هدف اصلی کمپین می باشد، بنابراین نصب و راه اندازی کالای خریداری شده در ساختمان واقع در شهر تهران الزامی می باشد و متقاضی می‌پذیرد که نصب هر یک از اقدامات در ساختمان را بعد از خرید انجام دهد و یا نمایندگان پین تپ انجام دهند. بدیهی است در صورت عدم هماهنگی برای نصب کالا برای متقاضی ارسال نمی گردد و هزینه های پرداختی عودت می گردد.
  4. هزینه های حمل و نقل کالا و نصب و راه اندازی در قیمتهای مندرج در سایت لحاظ نگردیده است، البته مشتری می تواند خود نسبت به انتقال کالا و نصب آن در ساختمان با هماهنگی نمایندگان پین تپ اقدام نماید.

                                                           

نظرات